Binanızın güvenliğini sağlayamama riski

Otomatik Kepenk Tamiri,Kepenk Kumanda Kopyalama,Otomatik Panjur Tamiri

Mağaza binalarınızı ve çalışanlarınızı güvende tutmak ister misiniz? İşletmenizin tehditlere karşı güvende ve emniyette olduğu konusunda içiniz rahat olsun ister misiniz? O zaman neden hala binanızı güvenceye almadınız?

Paket servislerden berberlere, diş hekimlerine ve ofislere, kötü niyetli hasar veya hırsızlığın hedefi oldukları ofisler gibi sıkıntılı müşterilerden günlük olarak çağrı alıyoruz. Özellikle mevcut iklimde, herhangi bir işletme sahibinin duygusal ve finansal yükü azalıyor. 

Hiçbir ekstra ücret ödemeden rezervasyonunuzu hızlı bir şekilde takip edebilir ve güvenlik eksikliğinden dolayı işinizi kapatmak zorunda kalmamanızı sağlamak için haftanın 7 günü uyum sağlayabiliriz. 

Güvenli olmayan bir tesisin dezavantajları çok büyük olabilir ve kendinizi açık bırakmak istediğiniz bir şey olmayabilir.

Bunlar şunları içerir:

Hasar ve hırsızlık 

Bu, hem mağaza binanız, ekipmanınız hem de stokunuz için olabilir – Bunun sonuçları, hem yeni ekipman ve çalınmış veya hasar görmüş stok satın almak zorunda kalmanız ve hem de açamadığınız için ticaret ve gelirde kaybedilen zaman olacaktır. Yeni ekipman ve stokların gelmesini beklerken iş.

Tesisiniz bir kez hedef alındıktan sonra korku ve kırılganlık ortaya çıkar. Çoğu zaman müşteriler, kendi kusurları olmaksızın birden fazla durumda kötü niyetli hasar veya hırsızlığın kurbanı olabileceklerinden endişe ederler ve bunu sıklıkla gördük. 

İşletmenizin kapanması ve gelir kaybı 

İşletmeniz, bir mola ve meydana gelen hasar nedeniyle faaliyet gösteremeyebilir. Ayrıca, sigorta taleplerinin çözümlenmesi için çok fazla zaman ve çaba harcanacaktır. Bu boşa harcanan zaman, şirketin iyiliği için daha önemli bir şeye yatırılabilir. Genellikle size ve ekibinize zarar verebilecek stresli bir süreçtir. 

Covid ve Brexit nedeniyle teslimatlardaki gecikmeler şu anda birçok işletme için yaygın. Eşyalarınızı gereksiz riske atmayın. Tasarruf etmek için yatırım yapmak bizim sloganımızdır! 

Cam değiştirme veya onarım için beklemek için geç kalmak ve strese neden olmak

Nihai amacımız, bu süreci olabildiğince sorunsuz hale getirmek ve sigorta yoluyla talepte bulunan ve bazılarının maruz kaldığı masrafları kendi ödeyen birçok müşteriyle çalışmaktır. Amaç, müşterilerimizin güvenliklerinin kontrolünü mümkün olduğunca hızlı ve verimli bir şekilde yeniden kazanmalarına yardımcı olmaktır. Rezervasyonunuzu hiçbir ekstra ücret ödemeden hızlı bir şekilde takip edebilir ve işinizi güvenli hale getirmek için ara dönem boyunca işletmenizi kapatmak zorunda kalmamanızı sağlamak için haftanın 7 günü uygun olabilir. 

Tesislerinizi güvence altına almanın avantajları önemlidir! 

İç huzur 

İlk olarak, dükkânın güvenli olduğu ve sınırlı sayıda kesinti olacağı konusunda içinizin rahat olmasını sağlar. Bu, işletme sahibinin ve çalışanların yalnızca işletmenin günlük işleyişine ve iş güvenliğinin ek stresi olmadan nasıl iyileştirmeler yapılacağına odaklanmasına izin verdiği için faydalıdır. 

Suçu ve küçük hırsızlığı caydırın ve personele olan güveni artırın.

Ek bir avantaj, personelinizi korumasıdır. Personeliniz güvende ve emniyette olduklarını bilirse, bu konuda endişelenmeden güvenli bir ortamda çalıştıklarından daha emin hissedeceklerdir. Mutlu çalışanlar, siz ve şirket için daha verimli ve ellerinden gelenin en iyisini yapmak isteyeceğinden, bu da işin üretkenliğini artırabilir. 

Daha düşük sigorta primleri 

Finansal bir avantaj, daha düşük sigorta primleri olur ve bu da işinizin diğer alanlarına yatırım yapmak için daha fazla para sağlar.

Tesisinizin güvenliğini sağlamanıza yardımcı olabileceğimiz birçok yol vardır.  

Güvenliğiniz bizim önceliğimizdir. 

,# kepenk tamiri ,#,#0507 766 51 26 , # otomatik kepenk servisi,# kepenk Kumanda Tamiri,# en yakın kepenk tamircisi- panjur tamiri ,# kepenk Motor Değişimi,# kepenk Yay Değişimi,# kepenk Motor Değişimi,# Enyakın kepenk tamircisi,# kepenk Sökme,# kepenk Motor Tamiri,# kepenk Kumanda Tamiri,# kepenk Kumanda Çoğaltma,# kepenk tamiri,# pancur tamiratı,# kepenk tamircisi,# acil kepenk servis,# otomatik kepenk tamiri,# motorlu kepenk tamir,# kepenk tamir onarım servisi,# motorlu kepenk ve panjur,# uzaktan kumandalı kepenk tamiratı,# motorlu kepenk tamir servis,# acil kepenk tamir servisi,# kepenk servisi kepenk tamiratı,# kepenk tamir servisi,# kepenk tamiri,# acil uzaktan kumandalı ve manuel panjur,# kepenk servis,# kepenk ve kepenk tamir servis,# panjurcu acil kepenk ve kepenk tamir servisi,# acil kepenk tamir servisi

kepenk servisi
otomatik kepenk servisi
[Total: 0 Average: 0]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now ButtonKEPENK SERVİSİ