Elektrikli Garaj Kapıları Takmanın Faydaları

Otomatik Kepenk Tamiri,Kepenk Kumanda Kopyalama,Otomatik Panjur Tamiri

1. Kullanım Kolaylığı

Otomatik panjurlu garaj kapılarının en büyük satış noktası operasyonel kolaylıktır . Garaja gitmenin ve kapının sizin için otomatik olarak açılmasını izlemenin rahatlığını kim sevmez ki? Bu kapılar, sürücünün arabadan inmesini gerektirmez.

Uzaktan kumanda ile otomatik olarak açabilirsiniz. Kullanıcıların enerjilerini ağır metal panjurları sararak harcamalarına gerek yoktur. Tüm ağır işleri sizin için yapar. Bu kapılar sadece açılmakla kalmıyor, aynı zamanda sabahları aracınızı dışarı çıkardığınızda arkanızdan kapanmasını sağlayan bir özelliğe de sahip. Unutkan ve garaj kapısını açık bırakmaya meyilli insanlar için mükemmel bir seçenek.

Modern elektrikli garaj kapıları akıllı teknolojiden yararlanır. Sensörler doğrudan akıllı telefonunuzdan kontrol edilebilir. Bunun için ayrı bir uzaktan kumanda taşımanıza bile gerek yok. Kapıyla birlikte gelen mobil uygulamaya birkaç dokunuşla kilitleyin/kilidini açın.

2. Artan Güvenlik

Güvenlik, ev sahipleri için her zaman birincil endişe kaynağıdır. Mağaza önü cam kapılarının aksine , otomatik garaj kapıları metalden yapılmıştır ve kolay kırılmaz.

Ek olarak, çoğu modern otomatik garaj kapısı tuş takımı ile birlikte gelir. Ek güvenlik için, tatildeyken bir kod belirleyebilirsiniz. Tatil modu etkinleştirildiğinde, kapı sadece tuş takımındaki kod girilerek açılabilir. Kilit sisteminin kurcalanması veya tekrar tekrar yanlış kod girilmesi, yetkilileri uyaran bir alarmı tetikler.

Bu kapılar ayrıca misafirlerinizle paylaşabileceğiniz bir misafir kodu belirlemenize de olanak tanır. Bunlar, belirli bir süre sonra devre dışı bırakılan geçici kodlardır. Ek güvenlik için, özellikle uzun süre evden uzakta olduğunuzda, gerekirse kapıya fiziksel bir kilit de yerleştirebilirsiniz.

3. Hava Koşullarından Koruyun

Yukarıda bahsedildiği gibi, otomatik garaj kapıları siz arabadan çıkmadan açılır ve kapanır. Özellikle hava karardığında, sahip olmak büyük bir fayda sağlar. Artık dondurucu karda, sağanak yağmurda veya aşırı sıcakta kapıyı açıp kapatmak için araçtan inmek zorunda değilsiniz.

4. Artık Sırt Yaralanmaları Yok

Bir garaj kapısını günde birkaç kez yukarı ve aşağı yuvarlamak sırtınızı zorlayabilir. Normal garaj kapıları ağırdır ve manuel olarak çalıştırılması, özellikle yaşlı yetişkinler ve doğum ameliyatı geçirmiş kadınlar için sırt yaralanmalarına neden olabilir.
Otomatik kapılar ile sırtınızı zorlamanıza gerek yok. Kullanımı kolaydır, çocukların bile üstesinden gelebilir. Tek yapmanız gereken uzaktan kumandadaki bir düğmeye basmak veya uygulamaya dokunmak.

5. Çalıştırması Güvenli

Otomatik garaj kapıları ile, arabanız garaja girmeden veya çocuklarınız veya evcil hayvanlarınız eşikte kaldığında kapının kapanması konusunda endişelenmenize gerek yok. Yolundaki nesneleri veya insanları algılayan birden fazla sensöre sahiptir. Sensörler, yolunda herhangi bir şey fark ettiğinde kapıyı otomatik olarak yukarı çeker ve böylece her zaman güvenliği sağlar.

6. Pahalı Enerji Faturaları Yok

Otomatik garaj kapılarının enerji faturalarınızı artıracağından endişe ediyorsanız endişelenmeyin. Bu kapılar enerji tasarrufludur ve su ısıtıcıları gibi diğer ev aletlerine kıyasla klimalar daha az enerji tüketir. Yeni garaj kapınızı güneş panelleri ile bağlayarak enerji maliyetlerini daha da azaltabilirsiniz.

7. Mülkünüze değer katar

Doğal taş döşeme, ahşap döşeme, otomatik garaj kapıları gibi diğer katma değerli ev yatırımları gibi, mülkünüzün yeniden satış değerini artırır.

8. Son olarak, Cep Dostu

Otomatik garaj kapılarının bir diğer önemli avantajı da ekonomik olmasıdır. Sadece geleneksel çift katlı kapılar kadar maliyetlidirler . Çoğu makaralı garaj kapısı uzun yıllar dayanır ve böylece ilk yatırımda mükemmel değer sağlar.

Kapının fiili başlangıç ​​maliyetlerinin yanı sıra, sensör kontrollü ampuller, tuş takımları, uzaktan kumandalar vb. gibi diğer yardımcı harcamalar için de harcama yapmanız gerekeceğini unutmayın.

kepenk servisi
otomatik kepenk servisi
[Total: 0 Average: 0]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now ButtonKEPENK SERVİSİ