Panjurlar Güvenlik İçin İyi mi?

Otomatik Kepenk Tamiri,Kepenk Kumanda Kopyalama,Otomatik Panjur Tamiri

Ev güvenliği önemli bir husustur ve panjurlar güvenlik özellikleriyle bilinir. Ancak, hepsi satın aldığınız deklanşör türüne bağlıdır. Bugün piyasada çok çeşitli kepenkler mevcuttur. Güvenlik seviyesi tamamen panjur tipine, üretim şekline ve kullanılan malzemelerin kalitesine bağlıdır. Örneğin, ince dereceli alüminyumdan yapılmış bir panjur maksimum koruma sağlamaz.

Öte yandan, ağır hizmet tipi bir panjur maksimum koruma sağlar. Güvenlik kapınız ne kadar güçlüyse, bir suçlunun ihlal etmesi o kadar uzun sürer. Ve bu iyi!

Panjurlarımız, ağır hizmet tipi, denizcilik sınıfı alüminyumdan yapılmıştır. Bu panjurlar sadece aşırı iklim koşullarına dayanmakla kalmaz, aynı zamanda hırsızlığa karşı da dayanıklıdır. Ayrıca, yangına dayanıklı güvenlik panjurlarımız yangın ve çalı yangınlarına karşı koruma sağlar.

Özünde, panjurlar birden fazla düzeyde güvenlik sunar. İşte nasıl.

Davetsiz Misafirlere Karşı Güvenlik

Avustralya’da suç oranı son zamanlarda yükselişte. Her iki dakikada bir ev soyulmaktadır. Hırsızlık mağdurları üzerinde yapılan bir çalışmada, kurbanların %24$’ının polisin yapabileceği bir şey olmadığını düşündüğü tespit edildi.

Eviniz en iyi güvenlik ve alarm sistemine sahiptir. O zaman bile, polis/özel güvenlik ekibinin olay yerine gelmesi yaklaşık 30 ila 45 dakika sürüyor. Bu, davetsiz misafirlere planlarını uygulamak için yeterli zaman verir.

Bir diğer endişe verici istatistik, geçen yıl kadın mağdurların yaşadığı 62.700 cinsel saldırı olayının %40’ının mağdurun evinde gerçekleşmesidir.

All District panjurlarına yatırım yaparak evinizi güvence altına alın. Panjurlarımız, pencere güvenliğinizi artıracak ve size tam bir gönül rahatlığı sağlayacaktır.

Elementlere Karşı Güvenlik

Sert hava koşulları hasara yol açabilir. Yangın, dolu fırtınası ve düşen dallar huzurunuzu bozabilir. Panjurlar, elemanları ait oldukları yerde – dışarıda tutacaktır. Yağmur, yangın veya fırtına olsun, üstün kaliteli panjurlarımızla evinizin içinde hiçbir şey yolunu bulamaz.

kepenk servisi
otomatik kepenk servisi
[Total: 0 Average: 0]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now ButtonKEPENK SERVİSİ