Polikarbonat Panjurların Faydaları

Otomatik Kepenk Tamiri,Kepenk Kumanda Kopyalama,Otomatik Panjur Tamiri

Kuvvet

Polikarbonat bir polimerdir ve inanılmaz derecede güçlüdür. Yanmaz ve aynı zamanda yüksek darbelere karşı dayanıklıdır, bu da onu güvenlik kepenkleri için ideal bir malzeme yapar. Çekme mukavemeti kabaca 950 psi’dir ve bu onu doğal olarak dayanıklı ve hasara karşı dirençli kılar. 

Burada Majestic Shop Fronts’ta, kalıplanabilir, hafif, aleve dayanıklı, enerji açısından verimli, kırılmaz ve dayanıklı özellikleri nedeniyle Polikarbonat Kepenkleri kullanıma sunuyoruz.

Polikarbonat Kepenkler Mağaza Estetiğini İyileştirir 

Polikarbonat Kepenkler sadece dayanıklı ve dayanıklı olmakla kalmaz, aynı zamanda mağaza cephesinin estetiğini de geliştirir. Polikarbonat panjurlar tamamen şeffaf olduğu için mağazanın içini görebileceksiniz. 

Şeffaf tasarımları, mükemmel miktarda hava akışı ve görünürlük sağlar. Eşyalarınızı aynı anda sergilemek ve korumak istiyorsanız polikarbonat kepenkler tam size göre. 

Bakımı kolay 

Polikarbonat kepenklerin temizliği ve bakımı çok kolaydır. Kepenkleri sadece su ve sabunla temizleyebileceksiniz. Kepenkler ısıya dayanıklı ve sağlam olduğu için tamir edilecek yüzeysel çok fazla hasar olmayacaktır. Düzenli kontroller ile herhangi bir önemli sorundan kaçınabileceksiniz. 

Polikarbonat kepenkler minimum bakım gerektirir ve yapısal çalışmaya gerek olmadığı için en ekonomik seçeneklerimizden biridir. Ayrıca, tüm Kepenkler arasında en düşük karbon ayak izine sahiptirler.

Otomatik çalışma

Polikarbonat Kepenkler ayrıca sessiz ve kullanıcı dostu bir elektronik çalışma ile birlikte gelir. Majestic Shop Fronts’ta Polikarbonat Kepenklerinizi tam gereksinimlerinize göre uyarlayabiliriz. Size sabit veya açılır kapanır kepenkler sunabiliriz. 

Ayrıca, otomasyon için uzaktan kumanda sistemleri veya duvara monte düğmeler dahil olmak üzere ek ekstralar seçebilirsiniz. Ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi sabitleme ve kilitleme sistemi vardır.

kepenk servisi
otomatik kepenk servisi
[Total: 0 Average: 0]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now ButtonKEPENK SERVİSİ