Vitrininizin Temiz ve Bakımlı Görünmesini Sağlamak Neden Önemlidir!

Otomatik Kepenk Tamiri,Kepenk Kumanda Kopyalama,Otomatik Panjur Tamiri

hayal edin, caddede yürürken çizgiler ve lekelerle kaplı bir dükkan önü görüyorsunuz. 

O dükkana girer misin?

Hayır, ben de!

İş hayatında ilk izlenim önemlidir. İster perakendeci, ister hizmet sağlayıcı veya tüccar olun, tesislerinizin sizi temiz ve uygun bir şekilde temsil etmesi gerekir. Hiçbir şey, müşterileri, herhangi bir şekilde ihmal edilmiş veya güvensiz görünen bir girişten daha hızlı uzaklaştıramaz. Bu işte en iyisi olabilirsiniz, ancak cepheniz ortalamanın altındaysa, kendinize ve müşterilerinize kötülük yapmış olursunuz.

en kaliteli sertleştirilmiş cam ve alüminyum mağaza cepheleri için lider bir üretici, tedarikçi ve kurulumcuyuz. Öne çıkmanıza, profesyonel görünmenize ve elbette açık kalmanıza yardımcı oluyoruz! 

Neden temiz tutalım?

Temizlik, potansiyel müşterilerin işletmenizi anlamaları için hayati bir mesajdır, profesyonel olarak ve görünümden gurur duyarak, işletmenizin yalnızca hizmet değil, aynı zamanda kaliteli bir hizmet sunduğunu bileceklerdir. 

Ayrıca, şirket için iyi bir imajı korur.

  • Kaliteli ürünler kullanın

Bu, bazılarının para israfı olduğunu söyleyecektir, ancak bu ekstra parayı mağazanızın iyi görünmesini sağlamak için harcamak, yeni müşteriler çekmenin amacı veya sonu olabilir.

  • Mağaza vitrininin sadece temiz olması gerekmez, aynı zamanda pencerenin yanındaki ürünler de iyi durumda olmalıdır, çünkü bu, herhangi bir potansiyel müşteri için ilk satış noktasıdır.
  • Müşteri güvenini artırır

Müşterilere hoş bir deneyim ile ayrılmalarını sağlayarak karşılama hissi verir. 

Nasıl temiz tutulur:

  • kapalı kalma süresi

Dükkanın ne zaman daha az meşgul olduğunu belirleyin ve bu zamanı toplama ve temizleme için kullanın.

  • Kadro

Hangi temizlik araçlarını ve ürünlerini kullanacaklarını ve nasıl temizleyeceklerini öğrenmek için personel üyelerini eğitin.

  • Profesyoneller

Zamanınız veya kaynaklarınız yoksa, tamir etmek veya değiştirmek için size tavsiye veya fiyat teklifi vermesi için gibi profesyonelleri işe alın.

  • Planlı bakım 

Vitrinlerinizi düzenli olarak kontrol ederek toz veya kir birikimini en aza indirebilirsiniz.

Güvenlik tehlikesi oluşturabilecek veya gece dükkanınızı korumanızı engelleyebilecek kapılar.

  • Duvarlar ve duvar köşeleri

Duvar köşeleri örümcek ağlarını ve tozu çekebilir, bu nedenle özellikle bu alanların temiz olduğundan emin olun.

  • Elektrostatik toz boyalı 

Tüm vitrinler plastisol tozu ile kaplanır ve püskürtüldükten sonra kürlenmesi için bir fırına gidin. Bu onlara uzun ömür sağlar ve çatlamamasını, kırılmamasını veya bozulmamasını sağlar.

  • Dükkanın önünü iyi durumda tutun

İdeal olarak, çerçevelerde herhangi bir iz veya çizik görmek istemezsiniz. Majestic’te bu sorunları onarabilir ve gelecekte bunu önleyebileceğiniz yolları anlatabilir ve gerektiğinde rötuş spreyleri sağlayabiliriz. 

Mağaza önü bakımı basit bir iştir. Tüm gereken, yeni potansiyel müşteriler ve profesyonel bir itibarın korunması ile sonuçlanabilecek az miktarda zaman ve dikkattir.

kepenk servisi
otomatik kepenk servisi
[Total: 0 Average: 0]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now ButtonKEPENK SERVİSİ